sobota, 1 grudnia 2007

Późne strzelanie Hanoveru

Wczoraj odbył się jeden mecz w ramach 15 kolejki Bundesligi. Był to mecz hanoveru 96 z Hasną Rostock, gdzie piłkarze z Hanoveru strzelili 3 bramki w ostatnich sześciu minutach meczu i tym samym wygrali cały mecz 3:0.

Bramki strzelali Frank Fahrenhorst, Mike Hanke i Jiri Stajner. To pozwoliło drużynie z Hanoveru przesunąc się na 6-tą pozycje a Hansa Rostock zbliżyła się do strefy spadkowej.

W czasie meczu obie drużyny miały wiele sytuacji bramkowych ale dopiero w 84 minucie kiedy to strzal z rzutu wolnego z ponad 20 metrów Szabolcs Huzsti'sa odbił się od muru, potem Wachter źle odbił nogą piłke i były piłkarz VfL Bochum Frank Fahrenhrost strzalem z 4 metrów wpakował piłke do siatki.

Mike Hanke podwoił prowadzenie gości 2 minuty później, potem jeszcze rezerwowy Stajner dołożył trzeciego gola i było po meczu.